KAΛΟΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΟ SITE MAΣ

ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΣ ΙΔΡΥΘΗΚΕ ΤΟ 1999,ΩΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΙΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ, ΜΕ ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ, ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ.

AYTO TO SITE EXEI ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ Α.Ο.Π.Κ ΠΑΤΙΣΤΑ,ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΑΤΙΣΤΑ 2006.







23/4/15

9ο ΙΟΝΙΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΣ ΣΤΑ ΠΛΑΊΣΙΑ ΤΗΣ ΚΑΛΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ(ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ) ΣΥΜΜΕΤΕΊΧΕ ΜΕ ΔΥΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ (ΣΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ 2003-04,2005-06)ΑΛΛΑ ΚΑΙ  ΩΣ ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΤΉΣ ΣΤΟ 9ο ΙΟΝΙΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ. 
ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΡΑΣΗ  ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ!

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ BLOG ΜΑΣ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ:
  1. ΑΝΔΡΕΑ ΓΚΟΥΣΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΟΥ.
  2. ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ GENK GC,TWENTE FC ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.
  3. ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ,ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΔΑΝΑΟ,ΑΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΑΠΟΔΕΙΚΝΎΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΕΣ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΥΨΙΛΟ.
  4. ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ZANTE VILLAGE,ΔΝ/ΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΌ  ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΊΑ ΤΟΥ.


ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ:
ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 34 ΟΜΑΔΩΝ ΣΕ 5 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ 1999-00,2001-02,2003-04,2005-06,2007-08,ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ  ΤΟ 9ο ΙΟΝΙΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΣΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟ ΑΠΟ 14-04-2015 ΕΩΣ 18-04-2015.
ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΉΘΗΚΑΝ ΗΤΑΝ ΤΑ ΕΞΗΣ:
ΑΓΓΕΡΙΚΟΥ,ΜΑΧΑΙΡΑΔΟ,ΒΟΛΙΜΩΝ,ΤΣΙΛΙΒΗ,ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ,
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΟΥ.
ΟΙ ΑΜΦΙΡΟΠΕΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ,ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ (67 ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ),Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΞΕΝΩΝ ΟΜΑΔΩΝ,ΤΟ ΥΨΙΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1999-2000
ΟΜΑΔΕΣ
Α όμιλος
1.       Genk (6) 7-2
2.       Προμηθέας (6) 9-7
3.       Δαναός (3) 8-8
4.       Λουτράκι (3) 4-11

Β’ όμιλος
1.        Αίαντας (6)
2.        Δόξα Πηγαδακίων (6)
3.        Πανηλειακός (6)
4.        Δάφνη Λακωνίας (0)


Πρώτη θέση:Genk fc 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001-2002

 ΟΜΑΔΕΣ                                 
1.TBENTE
2.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
3.AIANΤΑΣ
4.ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
5. ΔΑΝΑΟΣ
6.ΑΝΟΙΞΗ

Πρώτη θέση:Twente fc 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2003-2004
ΟΜΑΔΕΣ
Αόμιλος
1.Genk (9)
2.Πατίστα Καλαμάτας (6)
3.Σχολή ΟΣΦΠ Πύργου (3)
4.ΑΠΣ Ζάκυνθος 2 (0)

Βόμιλος
1.ΑΠΣ Ζάκυνθος 1 (7) 14-3
2.ΠΑΟ Λουτρακίου (7) 7-3
3.Πανηλειακός (3) 13-6
4.Σχολή ΟΣΦΠ Πύργου (0) 1-23
  
Πρώτη θέση:Genk fc,
Δεύτερη θεση:ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2005-2006
ΟΜΑΔΕΣ
Αόμιλος
1.Παο Λουτρακίου (7) +-29
2.Πανηλειακός (7) +-27
3.Τσιλιβή (3)
4.ΑΠΣ Ζάκυνθος 2 (0)

Βόμιλος
1.ΑΠΣ Ζάκυνθος 1 (7)
2.Πατίστα (6)
3.Σχολή ΟΣΦΠ Πύργου (4)
4.Δόξα Πηγαδακίων (0)

Πρώτη θέση: Παο Λουτρακίου
Τρίτη θέση:ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ μαζί με τον ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
  

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2007-2008
ΟΜΑΔΕΣ

1.Απς Ζάκυνθος
2.Δόξα Πηγαδακίων
3.Σχολή ΟΣΦΠ Πύργου
4.Λουτράκι


Πρώτη θέση: Σχολή ΟΣΦΠ Πύργου




















Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου